• ناوگان حمل هوشمند

حمل بتن یکی از مراحل اصلی در اجرای پروژه های بتنی می باشد؛ چرا که هر گونه جا بجایی نیازمند کنترل دقیق بوده و نحوه انتقال، سرعت آن و نوع مخزن یا میکسر همگی از عوامل تاثیرگذار بر کیفیت بتن ارایه شده خواهند بود. بنابراین انتخاب ماشین آلات حمل بتن باید با توجه به حساس بودن این مرحله صورت گیرد.
ناوگان حمل و نقل شرکت توسعه بتن دارای پیشرفته ترین میکسرها و پمپ های چهار محور بوده که جهت کاهش هزینه های مشتریان و حفظ مرغوبیت بتن، در هر نوبت قابلیت انتقال بتن در حجم بالایی را دارد. از دیگر برتری های توسعه بتن، هوشمند بودن این ناوگان می باشد. مجهز بودن کلیه ماشین آلات به سیستم ردیابی GPS این امکان را فراهم کرده تا با نظارت لحظه ای و مسیریابی دقیق، سرویس حمل بتن به سرویسی متفاوت، پرسرعت و مطمین تبدیل شود.

  • پمپاژ مجهز و متفاوت

مسیله انتقال بتن به ویژه در اجرای پروژه های مرتفع و ساختمان های بلند سال ها مورد تحقیق و بررسی کارشناسان قرار گرفت که امروزه نتیجه آن حضور متنوع پمپ های بتنی زمینی و هوایی در صنعت ساخت و ساز است. پمپاژ روشی کارآمد و قابل اطمینان جهت انتقال بتن است که در عین حال به خاطر سهولت و سرعت بالا اقتصادی ترین روش نیز می باشد. این وسیله در ساخت و سازهای بتنی که دسترسی به محل مورد نظر به علت ارتفاع و یا طول زیاد محدود و مشکل باشد بسیار پرکاربرد بوده و در آن تقریبا مقدار بتن هدر رفته به صفر می رسد.
شرکت توسعه بتن با هدف پاسخگویی به چالش های این صنعت اقدام به تهیه و به کار گیری جدیدترین تجهیزات از جمله پمپ های بتنی با فشار و ارتفاع بالا نموده است. این شرکت در حال حاضر از سه نوع پمپ زمینی، هوایی 36 متری و هوایی 51 متری در انجام پروژه های خود بهره می برد که باعث تغییر و تحول در امر ساخت و ساز در جنوب کشور و به ویژه شهر شیراز شده است.

  • بی نظیر در اجرا

از آن جا که بتن نقش اساسی در انواع ساخت و سازها ایفا می کند، اجرای پروژه های بتنی نیازمند دقت وتعهد بوده و لازم است که توسط افراد آگاه و حرفه ای در این زمینه صورت بگیرد. جهت خدمت رسانی بهتر و کامل تر به مشتریان، شرکت “توسعه بتن” علاوه بر تولید مرغوب ترین بتن های موجود در بازار، پروژه های مربوط به بتن های غلطکی و پلیمری را نیز به مرحله اجرا می رساند. با به کارگیری مصالح مناسب و استاندارد و اجرای دقیق و حرفه ای، متفاوت ترین و مقاوم ترین سازهای بتنی را با “توسعه بتن” تجربه خواهید کرد.